و دوباره

معرفی بازی

CS:GO


۱۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۲۱:۵۷:۱۹
۸۴۷


سلام دوستان امروز معرفی یه گیم اکشن رو داریم که ....

سی اس گو Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) در واقع یک بازی تیر اندازی اول شخص چند نفره است که توسط  شرکت های Valve Corporation و Hidden Path Entertainment توسعه یافته است.

این بازی چهارمین بازی در سری بازیهای  Counter-Strike series  است که در آگوست 2012 برای شرکت های  Microsoft Windows, OS X, Xbox 360, and PlayStation 3 منتشر شد.

و بعد از گذشت دوسال در سپتامبر 2014،  ورژن  Linux این بازی هم به بازار آمد.

بازی به این صورت اجرا میشود که دو تیم تروریست و ضد تروریست مقابل هم قرار میگیرند که هر دو وظیفه از بین بردن تیم روبرو را همزمان با دنبال کردن اهدافی در بازی به عهده دارند.

تروریست ها بر اساس مد بازی، باید بمب بسازند یا از گروگان ها دفاع کنند، درحالی که ضدتروریست ها وظیفه خنثی کردن بمب ها، جلوگیری از ساخت آنها و نجات گروگان گیر ها را به عهده دارند.

در این بازی هشت مد وجود دارد که هرکدام از آنها دارای خصوصیات متمایزی نسبت به دیگری هست.

Global Offensive  دارای سرویس matchmaking support هست که به بازیکنان اجازه میدهد به صورت اختصاصی از سرویس های شرکت Valve استفاده کنند.

همچنین افراد اجازه دارند میزبان سرورهای خودشان باشند به همراه نقشه های سفارشی و مدهای مختلف بازی.

بازی Global Offensive دارای  competitive scene با مسابقات تحت حمایت شرکت valve  هست در مقام نخست وزیری برای رویدادهای برتر این بازی.

این بازی مورد ستایش منتقدان به جهتGameplay  کلی و وفاداری به ورژن های قبل، شده است.

برخی امکانات اولیه بازی مورد انتقاد شدید قرار گرفت، تا وقتی ورژن کنسول بازی به بازار آمد دیدگاه ها تغییر کرد. منتقدین بر این باور بودند که تفاوت آشکاری بین ورژن کنسول بازی و ورژن پی سی به وجود آمده است.

 

معرفی شرکت سازنده

شرکت والو (به انگلیسی: Valve Corporation) یک شرکت تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای و توزیع دیجیتال در آمریکا است که محل آن در بلویو، واشینگتن است. در سال 1996 توسط دو کارمند سابق مایکروسافت تأسیس شد و با ارائه بازی‌های تحسین شده مانند سری‌های نیمه جان، کانتر استرایک، درگاه، روز شکست، قلعه تیمی، لفت فور دد و دوتا 2 به شهرت جهانی رسید. همچنین موتور بازی‌سازی سورس را گسترش داد که اکثر بازی‌هایش بر بستر این موتور اجرا می‌شوند. نرم‌افزار توزیع دیجیتال بازی استیم را منتشر کرد که بعداً منجر به ساخته شدن ماشین استیم شد. (کامپیوترهایی که برای بازی ساخته شده‌اند و سیستم عامل استیم اواِس را اجرا می‌کنند)

سیستم مورد نیاز برای بازی کانتر استرایک : گلوبال آفنسیو (CSGO)

 
  • CPU: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Video Card:  Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • RAM: 2 GB RAM
  • OS: Windows® 7/Vista/XP
  • Disk Space: 15 GB available space
  • Direct X: Version 9.0c

برچسب‌های این مطلب:

انتشاراتبرای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.