وزارت ورزش و سرگرمی تقدیم می کند

مسابقه بزرگ استعداد یابی دبیرستان دوره اول میزان

اولین مسابقه بزرگ استعداد یابی حکومت میزان برای تمامی دانش آموزان دوره اول


۲۳ تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۴:۰۷
۱۲۸۹


سلام علیکم. حسین رسول زاده هستم.وزیر وزارت ورزش و سرگرمی. اومدم که به شما یک مسابقه بزرگ و حرفه ای رو معرفی کنم. با ما همراه باشید.

این مسابقه برای اولین بار در سطح کل دبیرستان دوره اول در حال اجراست و سرپرستی این مسابقه با وزارت ورزش و سرگرمی هست.

در این مسابقه بزرگ ما دو دسته فعالیت که برای افرادی مختلف چیده شده داریم.

اولین دسته مسابقه سوالات است.مسابقه سوالات برای دسته افرادی هست که در زمینه مشخص شده اطلاعات عمومی زیادی دارند و میتوانند به سوالات پاسخ دهند.این گزینه برای افرادی که عاشق کسب اطلاعات هستند و در زمینه های مختلف اطلاعات دارند مناسب است.

دومین دسته نیز دسته عملی هست.افرادی که در یک زمینه به درجه بالایی دست یافتند و کار تولید کردند و در حوزه عمل وارد شدند میتوانند برای ما کارهایشان را ارسال کنند.مسلما امتیاز دانش آموزان عملی بیشتر از دانش آموزان مسابقه سوالات هست.

دوستان که فعالیت عملی در هر حوزه ای داشتن تا تاریخ 31 فروردین وقت دارند از کار های گذشته خود یا کار های جدید خود(اگر کار جدید باشد نیاز به عکس گرفتن از مراحل کار در 3 نوبت هست.) عکس و یا فیلم کوتاه بگیرند.و در هفته بعد آن در آزمونی مشخص شرکت بکنند و فعالیت های خود را درج کنند.

نکته:

1- همه زیر شاخه های ما دارای مسابقات عملی و مسابقه سوالات با هم نیستند و بعضی ها فقط عملی و بعضی ها فقط مسابقه سوالات و بعضی ها مسابقه سوالات و عملی را با هم دارند.برای اطلاع از این که چه مسابقاتی عملی یا سولات و یا هر دو با هم هستند باید به کلیپ های مشخص شده لیگ مورد علاقتان سر بزنید.

2- افرادی که در مسابقه عملی شرکت کردند نیز میتوانند در مسابقه سوالات شرکت کنند.

ما برای تک تک شما و استعداد هایتان برنامه ریختیم.

به این منظور ما 3 لیگ در این مسابقه قرار داریم که بالاخره شما در یکی از این 3 تا استعداد دارید.

1_ لیگ هنری
2- لیگ حرفه ای
3- لیگ ورزشی

برای توضیحات بیشتر و صحبت درباره انواع لیگ ها و اطلاع از زیر شاخه هایش به کلیپ های پایین مراجعه کرده و بعد از دیدن کلیپ لیگ مورد نظر و مورد علاقتان ، جهت کسب اطلاعات درباره نحوه ارسال و نحوه برگذاری مسابقه و ... زیرشاخه انتخابی لیگتان ، از لینک های زیر استفاده کنید.

لیگ هنری

توضیحات و نکات مسابقه معرق👇

https://hedayatmizan.ir/site/content/45989

توضیحات و نکات خط👇
 
توضیحات و نکات نقاشی👇

لیگ حرفه ای

توضیحات و نکات مسابقه تصویر سازی👇
 
توضیحات و نکات مسابقه الکترونیک👇
 

توضیحات و نکات مسابقه مشاعره👇
برای شرکت در این مسابقه که دارای ظرفیتی حداکثر 6 نفری است میتوانی نام و نام خانوادگی و پایه خودتون را برای آیدی allahdad@ در بله ارسال کنید.

توضیحات و نکات مسابقه استان شناسی👇

https://www.hedayatmizan.ir/site/content/45979

توضیحات و نکات مسابقه آزمایشگاه👇

https://hedayatmizan.ir/site/content/45992

لیگ ورزشی

تمام مسابقات لیگ ورزشی به صورت آزمون و در قسمت آزمون های من گذاشته و برای شرکت در آن به شما در کانال حکومت در بله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه ارسال آثار:

عکس: در تاریخ 24 الی 31 فروردین سال 1400 میتوانید با مراجعه به قسمت آزمون های من در آزمون مخصوص مسابقه استعداد یابی وزارت ورزش و سرگرمی شرکت کرده و در قسمت مخصوص به زیرشاخه انتخابی عکس محصول نهایی + ا الی 3 عکس از مراحل کار یا اگر طرح قدیمی دارید عکس نهایی کار + عکس کار نهایی و صورت خود در یک عکس را برای ما بارگذاری کنید.

فیلم:در برخی از زیرشاخه هایی که میتوانید فیلم ارسال کنید با فشار دادن لینک مورد نظر آن زیر شاخه در این مطلب میتوانید به آیدی داده شده که در پیام رسان بله هست  فیلم حداکثر 1 دقیقه ای را بفرستید.

امکان ندارد یک میزانی در هیچ یک از زیرشاخه ها و لیگ های ما استعداد نداشته باشد پس منتظر حظور پر شور تمامی شما دوستان هستیم.

شما میتوانید توسط عکس داده شده در قسمت گالری تصاویر از نوع برگزاری هر گونه زیرشاخه لیگ ها مطلع شوید.

اگر جایی را متوجه نشدید و سوالی یا نکته یا انتقاد و پیشنهادی داشتید میتوانید از قسمت کامنت ها سوال خود را نوشته و مطمئن باشید که در اسرع وقت به سوال یا نکته و یا انتقاد و پیشنهاد شما رسیدگی و پاسخ داده میشود.

خسته نباشید و خدانگهدارچندرسانه‌ای :

توضیحات بسیار مهم اولیه

این توضیحات برای شروع کار بسیار مهم می باشد. در ادامه با فشردن لینک زیرشاخه مورد نظر میتوانید اطلاعات بیشتر کسب کنید.


توضیحات مربوط به لیگ هنری و زیرشاخه هایش

برای گرفتن اطلاعات تکمیلی و نحوه مسابقه و ...درباره زیرشاخه مورد علاقه و مورد نظرتان در لیگ هنری به لینک های موجود در متن اصلی سری بزنید.


توضیحات مربوط به لیگ حرفه ای و زیرشاخه هایش

برای گرفتن اطلاعات تکمیلی و نحوه مسابقه و ...درباره زیرشاخه مورد علاقه و مورد نظرتان در لیگ حرفه ای به لینک های موجود در متن اصلی سری بزنید.


توضیحات مربوط به لیگ ورزشی و زیرشاخه هایش و نکات پایانی

برای اطلاع از مسابقات سوالات ورزشی منتظر اعلام ما در کانال حکومت جهت شرکت باشید.
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.