خلاقانه ترین لوگو های دنیا


۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۱:۴۶
۲۳۳


سلام

خلاقیت و ابتکار در هر کار و فعالیتی پسندیده و مورد تایید است، اما در برخی عرصه ها نمود بیشتری دارد و بهتر و موثرتر به چشم می آید.

 

لوگوی هر شرکت یا نهاد تجاری در واقع نشان و علامت آن تجارت به شمار می رود و تمام فعالیت ها در قالب آن نشان مفهوم پیدا می کند. این لوگو زمانی موفق تر می شود که خلاقیت هم چاشنی آن شود.

 

با لوگوهایی آشنا شوید که خلاقیت در آنها حرف اول را می زند.

 

1. the FedEx

 

 

لوگوی این شرکت که پیشگام در خدمات لجستیک محسوب می شود، یک نکته ظریف و انحرافی در خود دارد. فضای خالی بین دو حرف E و X در واقع پیکانی است که نشان دهنده رو به جلو  بودن و نگاه این شرکت به آینده است.

 


2. the Goodwill

 

 

این نهاد غیرانتفاعی که به آموزش مشاغل و دیگر کارهای مرتبط با جامعه برای افرادی که ناتوانی خاصی دارند یا تجربه کاری ندارند، می پردازد، لوگوی جالبی دارد.

 

آیکونی که به صورت نیم رخ دیده می شود و در حال لبخند زدن است، در واقع همان حرف G است که این عبارت با آن آغاز می شود.

 


3. the Milwaukee Brewers

 

 

گذشته از اینکه ظاهر لوگوی این تیم بیس بال، بیننده را به یاد دستکش های این ورزش می اندازد، با دقت بیشتر می توان حروف m و b را در این لوگو دید.

 


4. the Pittsburgh zoo & PPG Aquarium

 

 

 

لوگوی این باغ وحش و آکواریوم نیز که در پنسیلوانیای آمریکا واقع شده، ویژگی های منحصربه فردی دارد. فضای دو طرف درخت که در ظاهر خالی و سفید به نظر می آیند، در واقع چهره یک گوریل و یک شیر را به نمایش می گذارند.

 


5.the  Tostitos

 

 

حکایت لوگوی این نوع تنقلات هم در نوع خود جالب است. دو حرف T که در این لوگو می بینید، در واقع آدم هایی هستند که می خواهند این نوع چیپس را به سس سالسا آغشته کنند و بخورند! سس سالسا هم درون ظرفی است که آن ظرف در واقع همان نقطه حرف I است.

 


6. the Eight

 

 

در یک طراحی کاملا خلاقانه هر یک از حروف این واژه در واقع بخشی از عدد هشت یا همان Eight را به تصویر می کشند.

 


7. the Amazon 

 

 

پیکان زرد رنگی که زیر نام این شرکت تجارت الکترونیک جا خوش کرده، در واقع  تداعی کننده چهره ایست که به ما و شما لبخند می زند!

 


8. London Symphony Orchestra

 

 

این لوگوی بازیگوش هم نه تنها ترکیبی از حروف L، S و O است، بلکه تداعی کننده رهبر ارکستری است که با حرکات دست خود در حال راهنمایی نوازندگان است.خلاقیت و ابتکار در هر کار و فعالیتی پسندیده و مورد تایید است، اما در برخی عرصه ها نمود بیشتری دارد و بهتر و موثرتر به چشم می آید.

 

لوگوی هر شرکت یا نهاد تجاری در واقع نشان و علامت آن تجارت به شمار می رود و تمام فعالیت ها در قالب آن نشان مفهوم پیدا می کند. این لوگو زمانی موفق تر می شود که خلاقیت هم چاشنی آن شود.

 

با لوگوهایی آشنا شوید که خلاقیت در آنها حرف اول را می زند.

 

برچسب‌های این مطلب:

علمی


نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.